Beerpong ballīšu spēle

Beerpong ballīšu spēle ir iespējams vislabāk zināmā un populārākā ballīšu spēle pasaulē. Tehniski tā ir dzeršanas spēle, bet lai tajā uzvarētu būs nepieciešama arī prasme mest bumbiņu un nedaudz veiksmes.

Šo spēli var spēlēt ikviens, kas ir sasniedzis vecumu, kad jau var sākt dzert alu. Protams, mazākie šo spēli var spēlēt ar bērnu šampānieti alus vietā.

Šajā rakstā aplūkosim Beerpong spēles pamatnoteikumus un dažādas noteikumu variācijas ko iekļaut spēlē, lai padarītu to jautrāku un piemērotāku Jūsu kompānijai.

Kas ir Beerpong spēle un kā to spēlē?

Beerpong ir dzeršanas ballīšu spēle, kurā spēlētāji met pingponga bumbiņu pāri galdam, cenšoties iemest to pretinieku alus glāzēs. Ja bumbiņa tiek iemesta pretinieka glāzē, tā ir jānoņem no galda un jāizdzer alus. Komandas met pārmaiņus tik ilgi, kamēr viena komanda trāpa visās pretinieku glāzēs.

  • 20 sarkanās glāzes
  • 240cm garš taisnstūra galds
  • 2 pingponga bumbiņas
  • Alus (pēc jūsu izvēles, taču neiesakām izmantot dārgāko alu)

BeerPong speleSpēlējiet 1×1 vai sadalieties komandās: Parasti Beerpong spēlē divas divu cilvēku komandas, bet komandā var būt arī vairāk dalībnieku. Galvenais, lai visi tiek pie sava gājiena.

Novietojiet glāzes uz galda un piepildiet tās ar alu: katrā galda pusē novietojiet 10 glāzes, kas izkārtotas piramīdas formā (4-3-2-1). Piepildiet katru glāzi ar vienādu alus daudzumu pēc Jūsu izvēles. Parasti tiek izmantotas divas 0.5l alus pudeles vai bundžas, lai piepildītu 10 glāzes. To pašu izdariet arī otrā galda pusē.

Izlozējiet, kurš sāks pirmais: Lai noteiktu kurš sāks spēli pirmais, vienam spēlētājam no katras komandas vienlaicīgi ir jāizpilda metieni, skatoties pretiniekam acīs. Ja abi spēlētāji netrāpa, tad met nākošais pretspēlētāju pāris. Šādi turpina, līdz viens spēlētājs trāpa pretinieka glāzē, bet otrs nē.

Kad ir izlozēts, kurš metīs pirmais, spēle var sākties.

Komandai, kura met pirmā būs abas pingponga bumbiņas. Katrs komandas spēlētājs centīsies iemest vienu pingponga bumbiņu jebkurā no pretinieku glāzēm. Kad bumbiņa tiek trāpīta glāzē, tad šī glāze no galda ir jānoņem un jāizdzer no tās alus. Bumbiņa var tikt mesta ar atsitienu pret galdu vai pa tiešo, bet izlasiet noteikumus tālāk. Spēle turpinās līdz kādai no komandām uz galda nav neviena glāze. Attiecīgi, komanda, kurai uz galda vēl ir glāzes ir uzvarējusi.

Beerpong spēles noteikumi?

Beerpong spēlei ir iespējams pievienot daudzus dažādus noteikumus. Bieži vien, spēlējot šo spēli jaunā kompānijā, Jūs uzzināsiet par citiem noteikumiem. Šeit būs daži noteikumi, lai Jūs neizskatītos pēc pilnīga Beerpong spēles iesācēja nākošajā ballītē.

Elkoņi:

Elkoņi parasti ir nesarunāts noteikums… līdz kāds to pārkāpj. Kad metat bumbiņu, Jūsu elkonim ir jāpaliek aiz galda malas. Šis noteikums izslēgs iespēju, ka kāds liecas pāri galdam cik tālu vien iespējams, lai trāpītu bumbiņu glāzē. Ja šis noteikums netiek ievērots, precīzais metiens netiek ieskaitīts.

Glāžu pārkārtošana:

Spēles gaitā katra komanda var pieprasīt pārkārtot pretinieku komandas glāzes. Katrai komanda var pieprasīt pārkārtot glāzes divas reizes pirms saviem metieniem.

Pretiniekiem ir jāpārkārto glāzes pēc Jūsu norādēm, šeit ir daži populārākie piemēri:

 

Ja Jūsu bumbiņa atsitas pret galdu, pirms iekrīt pretinieka glāzē, tad pretiniekiem ir jānoņem no galda divas glāzes. Ir jānoņem tā glāze, kurā iekrita bumbiņa, bet otru glāzi, kuru noņemt, izvēlas pretinieku komanda. Ja uz galda ir palikušas tikai divas glāzes, tad jānoņem tikai viena glāze.

Kad bumbiņa tiek mesta ar atsitienu, pretinieku komandai ir atļauts bumbiņu aizsist prom, pirms tā sasniedz glāzi. Bumbiņas aizsišana ir atļauta tikai tad, ja pretinieki met metienu ar atsitienu. Ja pretinieki aizsit prom bumbiņu, kas nebija atsitusies pret galdu, tad uzbrukuma komandai tiek atgrieztas abas bumbiņas un viņi var izdarīt metienus atkārtoti.

Izsviešana ar pirkstu un pūšana

Ja glāzē iemestā bumbiņa griežas gar glāzes malām, aizsardzības komanda var mēģināt to dabūt ārā, ar vienu pirkstu. Aizsardzības komanda arī var mēģināt pūst gaisu glāzē, lai dabūtu bumbiņu ārā no tās. Kad bumbiņa ir glāzes apakšā, to vairs nevar mēģināt izdabūt ar pirkstu vai pūšot.

Eksplozija

Eksplozija ir tad, kad abi dalībnieki no vienas komandas iemet savas bumbiņas vienā glāzē. Aizsardzības komandai tad ir jānoņem no galda glāze, kurā tika trāpītas divas bumbiņas, un visas apkaŗtējās glāzes.

Šo noteikumu reizēm izmaina tā, ka ir jānoņem tikai 3 glāzes (glāze, kurā tika trāpītas divas bumbiņas, un divas citas glāzes pēc aizsardzības komandas izvēles)

Atkārtotie mēģinājumi

Ja Jūs netrāpat metienu, bet bumbiņa ripo uz Jūsu pusi, tad Jūs varat šo bumbiņu mēģināt noķert un atkārtot savu metienu. BET! Atkārtotajam metienam ir jābūt Trickshot jeb metienam ar triku. Metiet bumbiņu ar savu neērto roku, metiet to sev aiz muguras, aizsietām acīm, pret sienu, izspļaujiet to no mutes. Kāds ir Jūsu labākais Trickshots?

Nāves glāze

Ja pretinieks joprojām dzer alu no iepriekšējā gājiena, tad Jūs varat mēģināt iemest bumbiņu viņa glāzē. To var darīt tikai tad, ja pretinieks glāzi tur rokās. Ja Jums tas izdosies, Jūsu komanda automātiski uzvarēs Šo Beerpong spēli un pretinieku komandai būs jāizdzer viss alus, kas palicis uz galda.

Izglābšanās mēģinājums

Kad tiek iemests pēdējā glāzē, katram spēlētājam no zaudētāju komandas tiek dota veina iespēja izglābt savu komandu. Abiem spēlētājiem ir viens mēģinājums trāpīt kādā no pretinieku glāzēm. Ja aizmet garām – spēle ir beigusies. Ja trāpa, tad pēdējā glāze tiek atgriezta spēlē un spēle turpinās. Katra komanda izglābšanos var izmantot tikai vienu reizi.

Noskaties kā tiek spēlēta Beerpong spēle

Iznomāt beer pong spēli

Priecāsimies saņemt no jums ziņu!

Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli un citu spēļu nomu.

    Priecāsimies saņemt no jums ziņu!

    Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli un citu spēļu nomu.