Priecāsimies no Jums saņemt ziņu!

Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli. Sazinieties ar mums rakstot, zvanot vai ar Messenger palīdzību.

+371 25778827

info@metamais.lv

SIA “Garden Games”

Reģ. nr.: 40203270540

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu iegādāties personalizētu Met-a-mais komplektu?

Jā, vieta radošai izpausmei ir ļoti plaša. Visu, ko ar koku var izdarīt, varam arī mēs. Iestrādāt jūsu logo, apstrādāt ar jums vēlamām krāsām, veidot to no jūsu izvēlēta koka, kā arī nolīmēt ar jums īpašu maketu, un visu ko. Sazinieties ar mums, mēs atradīsim risinājumu!

Kādam vecumam domāts Met-a-mais?

Ar to var nodarboties jebkādā vecumā. Spēles pamatelements ir ļoti vienkārš – maisiņa mešana. Lai spēle būtu baudāmāka, platformu attālumu var pielāgot spēlētāju vecumam un meistarībai.

Cik tālu jāatrodas platformām vienai no otras?

Pēc oficiāliem noteikumiem Met-a-mais priekšējiem galiem jāatrodas 8 metru attālumā, taču šo attālumu var pielāgot savām vēlmēm, lai spēlēt ir jautrāk.

Vai Met-a-mais var atrasties ārā?

Spēlēšanas reizēs noteikti to var spēlēt arī ārpus telpām, jo platformas ir apstrādātas ar speciālu laku, tāpēc arī viegls smidzeklis tām neko nenodarīs. Taču uzglabāt to iesakām telpās, jo kā visas no dabīga izejmateriāla ražotas lietas, arī Met-a-mais pakļaujas patstāvīgai laikapstākļu ieteikmei.

Vai Met-a-mais maisiņi ir mitrumizturīgi?

Šobrīd aktīvi strādājam pie efektīvākā risinājuma šajā sakarā. Tikmēr spēli iesakām baudīt sausā laikā, jo maisiņi ir pildīti ar kukurūzu, taču neliels smidzeklis tiem nekaitēs, galvenais tos kārtīgi izžāvēt un nepieļaut pelēšanu.

Cik cilvēki vienlaicīgi var spēlēt šo spēli?

Vispiemērotāk šo spēli ir spēlēt 1 pret 1 vai 2 pret 2, taču var ļauties savam radošumam un izvēlēties savus komandu izmērus. Treniņu nolūkā spēli var baudīt vienatnē.

Cik ilgi norit viena spēle?

Oficiāli spēli spēlē līdz viena komanda gūst 21 punktu, patērētais laiks ir atkarīgs no spēlētāju līmeņa, taču arī šeit talkā nāk radošums un uzvaras griestus un attālumu starp platformām, kas ietekmē spēles ilgumu, var izvēlēties paši spēlētāji un organizatori.