Kā radās ideja par Met-A-Mais?

Ideja par Met-A-Mais spēles popularizēšanu Latvijā radās ciemojoties pie draugiem kaimiņzemē – Igaunijā. Tur kāda pasākumā, kā papildus aktivitāte tika spēlēta spēle, ko Amerikas Savienotajās Valstīs pazīst kā “Cornhole“.

Jau no pirmajiem metieniem un gūtajiem punktiem spēle kļuva aizraujoša un dzima doma par tās realizēšanu Latvijā.

Ņemot vēra, ka spēles orģinālnosaukums ir visai sarežģīts latvju mēlei un rakstībai, radijām visai skanīgu un aktivitātei atbilstošu nosaukumu Met-A-Mais.

Tā nu šī aktivitāte un tās nosaukums ir kļuvuši par neatņemamu jautrības sastāvdaļu jebkurā aktīvā pasākumā un ballītē, vai vienkārši ofisā un piemājas dārzā.

Kur top Met-A-Mais?

Met-A-Mais top nelielā galdniecībā Vidzemē, Sējas pusē.

Īpašu vērību pievēršam, lai mūsu ražošanas procesā tiktu izmantoti kvalitatīvākie izejmateriāli, kas garantētu produkta iespējami ilgāku kalpošanu, tāpēc katrs Met-A-Mais tiek darināts no Vidzemes mežos iegūtas koksnes. Tepat arī top Met-A-Mais maisiņi, katrs maisiņš gatavots ar īpašam rūpēm un ir Kristapa mammas roku darbs.

Mēs lepojamies, ka mīlestība un rūpes ir mūsu radītā produkta sastāvdaļas, un ticam, ka arī jūs to novērtēsiet.

Kas mēs esam?

Divi latvieši, kas popularizē amerikāņu spēli Latvijā. Mūsu pašu brīvdienas un kopā sanākšanas vienmēr papildina Met-A-Mais spēles azarts, un mēs esam pārliecināti, ka arī Jūs šī spēle aizraus!

Rolands
Mārketinga čalis

Kristaps
Labākais galdnieks ciemā

Priecāsimies saņemt no jums ziņu!

Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli un citu spēļu nomu.

    Priecāsimies saņemt no jums ziņu!

    Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli un citu spēļu nomu.