Par Met-a-mais

 Kas, kur, kad, kāpēc?!

Kā radās Met-a-mais?

Ideja par Met-a-mais spēles popularizēšanu Latvijā radās ciemojoties pie draugiem kaimiņzemē – Igaunijā. Tur kāda pasākumā, kā papildus aktivitāte tika spēlēta spēle, ko Amerikas Savienotajās Valstīs pazīst kā “Cornhole“.

Jau no pirmajiem metieniem un gūtajiem punktiem spēle kļuva aizraujoša un dzima doma par tās realizēšanu Latvijā.

Ņemot vēra, ka spēles orģinālnosaukums ir visai sarežģīts latvju mēlei un rakstībai, radijām visai skanīgu un aktivitātei atbilstošu nosaukumu Met-a-mais.

Tā nu šī aktivitāte un tās nosaukums ir kļuvuši par neatņemamu jautrības sastāvdaļu jebkurā aktīvā pasākumā un ballītē, vai vienkārši ofisā un piemājas dārzā.

Kur top Met-a-mais?

Šī visa piedzīvojuma vidū ir galdnieks Arvis Rubenis, talantīgs meistars, kas galdniecību praktizē jau kopš bērnības.

Viņa mazajā saimniecībā, kura atrodas Gulbenes novada ciematā Stāķi, ir tā vieta, kur tiek darināta jūsu spēle Met-a-mais.

Īpašu vērību pievēršam, lai mūsu procesā tiktu izmantoti kvalitatīvākie izejmateriāli, kas garantētu produkta iespējami ilgāku kalpošanu, tāpēc katrs Met-a-mais tiek darināts no Vidzemes mežos iegūtas koksnes. Tepat arī top Met-a-mais maisiņi, katrs maisiņš gatavots ar īpašam rūpēm un ir Arvja sievas roku darbs.

Mēs lepojamies, ka mīlestība un rūpes ir mūsu radītā produkta sastāvdaļas, un ticam, ka arī jūs to novērtēsiet.

Priecāsimies no Jums saņemt ziņu!

Būsim priecīgi atbildēt uz jebkuru jautājumu, saistībā ar Met-A-Mais spēli. Sazinieties ar mums rakstot, zvanot vai ar Messenger palīdzību.

+371 25778827

info@metamais.lv